Prosinec 2010

SONÚvodní Znělku - 3.kolo

31. prosince 2010 v 16:02 | ♥PawlušQa♥
av3

Tak a mám tu další kolo SONÚvodní znělku. V minulém kole vypadla DelusHian with Criminal Minds. No škoda, ale je tu tedy další kolo!! a teď prosím Natalku aby mi poslala odkaz na pravou úvodní znělku protože to, co jsi mi poslala není úvodní znělka. pokud ji nedodáš budu tě muset diskvalifikova


Hlásek please

31. prosince 2010 v 10:33 | ♥PawlušQa♥ |  Vote for me
av4

Tak chtěla bych vás poprosit o hlas v SONCukroví. Soutěžím s Vanilkovými rohlíčky!! pls hlásněte pro mě

.:Zde:.

...

Silvestr

30. prosince 2010 v 20:18 | ♥PawlušQa♥ |  Co se jinam nevešlo
av5

Takže dneska to bylo úplně bezvadné!!! mocky jsme si to užili!! No jinak k povídce: píšu ji na to první téma, tedy to o té slavné dívce. doufám že se vám bude líbit!!

Včera a dnes oslavy nového roku tzv. PředSilvestr a zítra a pozítří pravý Silvestr. Doufám že to bude zábava a že si to užijeme a vy také!! takže zatím jdu se koukat na Anna a Král

Jednou večer ...

28. prosince 2010 v 23:56 | ♥PawlušQa♥ |  Co se jinam nevešlo
av4
Tak dnes večer jsem jen tak přemýšlela co budu psát. Půjčila jsem si mámin, ale neměla jsem netbook nápad. Ten mi chyběl a tak jsem začala psát tento článek. Prostě mě napadlo: Co by jste vlastně chtěli číst??? Mám dva nápady. Nápad holky, co se stala přes noc celebritou, je jí 14, rodina ji vyhodila a ona odešla s přítelem zpátky do Ameriky a začala pracovat ve filmech nejdřív za kamerou a pak před ní. Studovala však v Česku a tajila, že ona je ta dívka, kterou miluje celý svět. (No prostě něco jako je HM, objevily by se tam různé seriály, třeba ty co máte rádi). A pak druhý je fantasy. Inspirují mě knížky Míši Burdové a tak mě napadlo psát něco podobného a chci prostě poradit. neim co je lepší a uvítala bych vaši radu!! :)
A nechci žádný obojí by bylo super:D to fakt ne chci jen poradit co by jste chtěli víc. Klidně bych napsala jedno a pak druhé, ale to už je jiná:) No díky za radu napište pls koment a hlasujte v anketě:)

My Twitter 2.8

28. prosince 2010 v 19:11 | ♥PawlušQa♥
av1

No takže jsem moc ráda ře se vám povídky líbí (nebo že to aspoň píšete:D)!! No takže dneska jsme byly v Aquaparku ve Vyškově!! bylo to superní!! no pak dojela návštěva, měli dvě malé děti. Peťu (ten je starší a chodí do první třídy) měla nastarost ségra a já dostala toho druhýho skvělýho broučka, Onďu, jsou mu asi tak 2 roky (no to víc:D) a je super!! mám je oba moc ráda!!no a zítra dojde další návštěva (tentokrát od táty z práce, kamarádka) takže dobrý a zítra jdu navíc slavit Silvestra s junákem!! Vrátím se až druhý den odpoledne a mega se těším!! no a to u nás bude další návštěva!! no hrůza děs!! tak zatím dneska už asik nic nepřidám ale zítra už snad jo:D

Moderní popelka

27. prosince 2010 v 21:26 | ♥PawlušQa♥ |  Příběhy
av5

Tak a dávám semka i další příběh a tím je příběh na téma Moderní Popelka. Ve škole jsem se přihlásila do češtinářské olympiády a na slohovku jsme měli toto téma. takže jsem si schovala papír, na který jsem psala nanečisto a přepsala to do wordu. Karamelka měla na blogu soutěž s touto povídkou (chodíme do stejné školy a obě jsme se přihlásily do té olympiády:D). Napadlo ji to a tak jsme si to obě opsaly a ona pak dala na blog soutěž jestli ostatní poznají které psala ona:) tak nebudu vás napínat tu je ta povídka (tentokrát je focená:) )


Photo of week 27.12. - 2.1. 2011

27. prosince 2010 v 10:28 | ♥PawlušQa♥
av4

No a dnešek začnu jak jinak než fotkou týdne:) vybrala jsem superní fotešku s opičkou!! je fakticky superní!! tenm výraz:D no určo si zaslouží tento post (alespoň na týden:D)


...

Vánoční vyjížďka

26. prosince 2010 v 21:10 | ♥PawlušQa♥ |  Příběhy
av2

Takže mám tu příběh na téma Vánoce. A také na téma,které miluju a to Koně!! doufám že se vám bude líbit:) tentokrát jsem to nefotila ve wordu ale pouze jsem to zkopírovala:)


Veselé Vánoce

26. prosince 2010 v 18:42 | ♥PawlušQa♥ |  Affíci
av1

Takže velmi se omlouvám že to nebylo dřív ale prostě to nějak nevyšlo:) udělala jsem vám úplně jednoduchý přáníčko. za ty vaše mocky mují a co nejdřív je semka dám!! doufám že jste si užili soutěžení!! Diplomky budou doufám do konce týdne ale neslibuju!! Nezapomeňte na třídění:)

...

Třídění SBének

25. prosince 2010 v 16:36 | ♥PawlušQa♥ |  Affíci
No a dávám semka i třídění. Chci totiž vědět kdo semka chodíte a jak často. Beru i nová SBénka!!

  1. Nick
  2. Blog
  3. S kým bys tu chtěl/a další layoutek??
  4. Jak často semka chodíš??
  5. Baví tě soutěže??