Březen 2011

S novým dnem ... nová skutečnost

22. března 2011 v 7:50 | ♥PawlušQa♥ |  Co se jinam nevešlo

Titulek může trošku napovědět, ale spíše nikdo z vás netuší, co tím myslím...


Láska hory přenáší - 2.část

17. března 2011 v 8:34 | ♥PawlušQa♥ |  Nepřítomnost
Takže lidičky jak jsem slíbila, na blogu, kde byla zveřejněná první část, je už druhá část mé povídky!! doufám že se bude líbit a za komentáře těch co ji čtou moc děkuji!! pokračování bude opět v pondělí!!

A také se chci rozloučit!! dneska kolem desáté odjíždím ke strejdovi. Což znamená, že tu nebudu!! snažila jsem se vás všechny obejít a napsat vám to a u těch co jsem nebyla se mocky omlouvám!! etě si musím vyfénovat a vyžehlit tu svoji palici:) zatím se tedy mějte hezky a ť vám neprší tak jako mě!!§

P.S. pro ty co neví kde hledat povídku tak je to na tomto blogu(stejná ikonka je v menu)

Láska hory přenáší - 1.část

14. března 2011 v 7:42 | ♥PawlušQa♥ |  Co se jinam nevešlo
Tak na mém společném blogu s Karamelkou (viz. odkaz k menu)

Kdo má tedy zájem ať se koukne na ten blog a počte si.

Doufám, že se vám to bude líbit. Děkuji těm, co to opravdu čtou. Ti, co to nečetli ať ani nepíší kometář protože chci opravdu vědět. kdo to čte a má o povídku zájem. díky moc a zatím ahoj!!

Dneska jdu na klubovnu ulkízet a pak máme etě na zahradě sázet salát. Zítra odjíždím za Karamelkou vstříc projektům do občanky a do ekonomiky. To se na blogu snad objevím :-). Vracím se ve středu večer. Ve čtvrtek odjíždím za strýcem a to tu nebudu. Na tom druhém blogu, ale články budou a v případě, že bude velký zájem odalší část, přidám ji před odjezdem :-)

Nová povídka

12. března 2011 v 13:33 | ♥PawlušQa♥ |  Co se jinam nevešlo


Ahojky, chtěla bych vám oznámit, co se v nejbližších dnes mém společném blogu s Karamelkou rozjede. (Odkaz v menu, ikonka u Family site:-) ) Půjde o mou povídku, kterou tam budu zveřejňovat. Je to má první povídka na téma BONES a myslím, že se bude dát číst :-). Naše dva hlavní hrdiny jsem schtěla vidět spolu, a když mi to v televizi zatím nedopřáli, musela jsem si o tom napísat :-).
Budu ji tam dávat jednou možná i dvakrát týdně (Když bude zájem tak možná i častěji). Jestli vás zajímá počet částí, tak vám musím říct, že nevím. Není ještě zdaleka dopsaná. K tomu hlavnímu se snad dostanu co nejdříve :-). Doufám, že vás má povídka zaujme. Četla jsem už hodně povídek a nějaké scénky jsem si poupravila dle svého, tak se na mě nezlobte pokud objevíte opdobnou část u mě, kterou máte ve své povídce také :-). Také moc děkuji Karamelce, která mi pomáhá s pokračováním, když jsem v koncích a nevím si rady.
Jak už napovídá obrázek, který bude k vidění u každé části povídky, bude se příběh jmenovat: Láska hory přenáší. První část se objeví v pondělí 14.3.2011.

Těšíte se?


Ikonky k SB

11. března 2011 v 20:38 | ♥PawlušQa♥ |  Affíci


Takže konečně jsem se odhodlala k výrobě ikonek pro SBénka:-) doufám že se Vám budou líbit!! chtěla jsem, aby byli spojené s kostmi a tak jsem vybrala tyto fotky!! doufám že se vám to bude líbil!!

P.S. moc se omlouvám že tu nejsem ale jaksi to nezvládám!! na blog přestávám mít náladu, tedy na ten svůj. Ráda chodím na můj a Karamelčin blog. jsem ráda, když některé z vás vidím i tam :-)

Family site
Sister site
Elite site
Top site

15.Tipovačka

7. března 2011 v 21:18 | ♥PawlušQa♥ |  Tipovačky


Takže tipajda ve které musíte tipnou kde jsme v neděli 6.3.2011 NEBYLI!! možnosti jsou následující

a) Na bowlingu
b) V aquaparku
c) V Kuřimi
d) Ani jedna z těchto možností (=byli jsme všude)

Klube se...

7. března 2011 v 18:06 | ♥PawlušQa♥ |  Co se jinam nevešlo

Takže lidičky napadla mě jak už jsem zmiňovala tipovačka. Dnes ji teda etě přidám:) Jinak vše nej dnešnímu oslavenci, který sláví své 36.narozeniny a je jím T.J. Thyne. Moc gratuluji!!

Jinak začala jsem psát povídku, která mě nadchla a tak se snažím v každé volné chvilce psát!! chtěla bych ji začít dávat na blog, protože než ji dodělám uplyne etě nějakej ten pátek, si myslím:D objeví se však na mém 2. blogu a sem budu dávat pouze oznámení o další části:) chtěla sjem vás o tom poutze informovat. Zítra bych chtěla přidat fotku týdne a také vyhlášení fotky ledna a hlasování o fotku února v novém provedení:) zatím se mějte!!


14. Tipajda - diplomky

5. března 2011 v 19:01 | ♥PawlušQa♥ |  Cenky

Tak no mám tu pro vás diplomky za tipajdu!! správně bylo že jsme koupili kolo pro ségru. To tipli 4 lidi takže tu jsou diplomky!! A omlouvám se že jsou děsný nějak nemám náladu:)

Jinak zítra jedeme s našima pryč a to kam dám do další tipajdy:) Takže tu poránu nebudu:)

Pokud se nudíte kukněte na tento blogísek budeme moc rády:


Affilates

3. března 2011 v 16:14 | ♥PawlušQa♥ |  Affíci

Ahoj, už nějakej ten den se chystám ukončit třídění SBének, ale jaksi nestíhám!! teď jsem se věnovala hlavně přípravám druhého blogu aby se rozjel a pak už to bylo v pohodě:) takže tady uvedu seznam všech svých affísků, rozdělím vás do skupinek a těm co budou v Elite a Top udělám ikonku do menu. ale asik si ji vyberu sama aby se mi semka hodila:) snad se tedy nebudete zlobit:)

P.S. také v příštích dnech očekávejte new desing!!

♥SEZNAM AFFILATES♥

New blog about BONES

1. března 2011 v 20:31 | ♥PawlušQa♥ |  Co se jinam nevešlo

Takže s Karamelkou jsme si založily blog o Bones. Budu moc ráda když se tam ukážete, zanecháte komentář nebo se třeba i spřátelíte:)


P.S. Nebojte v tomto blogu se nadále pokračuje:)