Duben 2011

15.Tipovačka - cenky

25. dubna 2011 v 20:30 | ♥PawlušQa♥ |  Cenky
Tak včera jsem se nudila a rozhodla se aspoň nějaké cenky udělat :-) jsou za 15.Tipajdu, ve které padly 3 správné odpovědi. pro připomenutí:

kde jsme v neděli 6.3.2011 NEBYLI!! možnosti jsou následující
a) Na bowlingu
b) V aquaparku
c) V Kuřimi
d) Ani jedna z těchto možností (=byli jsme všude)
A správně bylo D, protože jsme opravdu byli všude. Byli jsme na bowlingu a pak v aquparku v Kuřimi :-)
A tady mám cenky pro výherkyně. Každá dostane avoš se svým jménem a je jen na ní zda ho použije :-)


Veselé Velikonoce

25. dubna 2011 v 9:28 | ♥PawlušQa♥ |  Co se jinam nevešlo
Ahojky mí milí!!

Přeji vám všem, co navštěvujete tento blog, a především svým SBénkům VESELÉ VELIKONOCE! Dnešek si užijte, máme přece jen volno od školy!! Také vám přeji hlavně, aby to přežil váš zadek, protože ten to dneska schytá nejvíc :-) Ti co místo vajíček rozdávají štamprdli slivovice, či něčeho tvrdšího, tak ať se neopijí a dnešek přežijí ve zdraví :-D TAk jo mějte se a chci vás nasměrovat na můj druhý blog (kde je mimochodem už zveřejněná další část povídky) protože tam chystám malé překvapení, které potěší ty co tam chodí pravidelně pondělí a čtvrtek :-D


Hot or Not 1.3

24. dubna 2011 v 18:03 | ♥PawlušQa♥ |  Hot or Not
Tak pro dnešek tu ještě mám hlasování Hot or Not!! Našla jsem bombovou fotku Davida při natáčení BONES!! je fakt úžasná, takže myslím že je to zbytečné semka dávat, ale kdo ví?? :-D No jinak jak si užíváte dnešní den?? No já zatím v pohodě!! dělali jsme chlebíčky a barvili vajíčka!! A co u vás?? Také vrcholý přípravy na zítra?? :-)

Tak co?? Hot or Not?? :-D


Photo of the April - vyhodnocení

24. dubna 2011 v 11:17 | ♥PawlušQa♥ |  Photo of the month
Tak lidičky abych aspoň trošku napravila svou absenci tu na blogu. tak semke dávám vyhodnoení hlasování o fotku měsíce!! bylo to docela vyrovnané ale nakonec vyhrála fotka č.2!! myslím že si to zaslouží, protože je fakt moc hezu!!

A s kým chcete další hlasování?? Napadly mě třebas momenty B&B v 6.sérii, ale neim. Chtěli by jste?? dejte vědět ať to kdyžtak nachystám :-) chci to semka dát totiž co nejdříve :-)

Ta tu je vítězná fotečka :-)


My Twitter 4.2

23. dubna 2011 v 21:35 | ♥PawlušQa♥ |  My Twitter
Tak za prvné se omlouvám, ale tak trošku jsem nestíhala!! věnuji se hlavně psaní povídky a druhému blogu. No ale pokusím se to napravit!! navíc tento víkend je hektický!! Doma bylo dost práce a do toho Velikonoce, no prostě děs!! takže se moc omlouvám ale snad už to bude lepší :-)

Jinak nevím jestli jste si všimli, ale i tu na blogu jsou odkazy na jednotlivé části mé povídky.

Těm co nečetli oznamko: do konce dubna se na tom blogu věnujeme sté epizodě a jako bonus jsou dva díly povídky navíc, takže jsou dva díly v pondělí a dva ve čtvrtek, vždy ráno a večer!! doufám že vás to potěší!! a těm co povídku opravdu čtou děkuji!!

pokud se vám nějaká situace, věta, slovo v povídce líbí, napište aŤ vím jak dál pokračovat :-) na vaše přání vymyšlím směšné přezdívky pro chudáky mrtvé :-) co si přejete dál?? :-)

Photo of the April

16. dubna 2011 v 20:22 | ♥PawlušQa♥ |  Photo of the month
Tak a je tu to slíbené hlasování o fotku tohoto měsíce!! ukončím jej tak za týden, takže rychle hlasujte pro svého favorita!!

P.S. chtěla bych abych začala úplně s čistým štítem (tedy až na starou adresu blogu a ponechané staré články) takže diplomky za soutěže co tu byly a co jsem zatím neudělala dělat nebudu, moc se omlouvám, ale nemám na ně vůbec náladu. za soutěže co semka ale dám už diplomky budou a to stoprocentně!!

a teď tedy k tomu hlasování!! vybrala jsem společné fotky ze zákulisí natáčení dílů Bones (jeden byl Halloween, druhý byl Vánoční a ten třetí byl s egyptskou mumií :-))Oddělovače 0.1

16. dubna 2011 v 16:17 | ♥PawlušQa♥ |  Oddělovače
Tak lidičky!! myslím že ode dneška to tu bude fungovat tak jak má!! začnu opět přidávat fotky týdne a ještě dnes rozjedu hlasování o foto měsíce!! nebude to tu ale tak jak to tu bývalo (tedy doufám :-)). moc jsem se na vás těšila a doufám, že vy aspoň trošičku na mě!!!


jinak příští týden máme hodně poklidný takže se pokusím být tu co nejvíce!!

tady jsou ukázky oddělovačů, které jsem vytvořila!! myslím že jsou docela hezké, nemyslíte?? budu je používat docela často a také se objeví i na mém druhém blogu kam doufám také občas zavítáte :-)

My Twitter 4.1

12. dubna 2011 v 13:24 | ♥PawlušQa♥ |  My Twitter
Tak lidi, zjistila jsem, že tu nemusím nic moc spravovat. Stačilo semka dát nový lay a hned to tu prokouklo. Koho z Bones mám dát na další?? Dneska jsem prý moc smutná, ale já to tak vážně necítím. Možná jsem jen unavená, ale zklamaná? To vážně nejsem.

P.S. myslím že se to tu do příštího týdne rozjede naplno!! Možná sem budu dávat tu svoji povídku, ale neim. Chcete ji i tady nebo vám stačí mít ji na mém druhém blogu??


:-) Poloviční apríl :-)

7. dubna 2011 v 21:02 | ♥PawlušQa♥ |  Info o blogu


Takže aby jste si nemyslely, že to bylo celý pouze aprílový vtípek tak jsem se rozhodla napsat vysvětlení. Jedná se o to, že: ti kdo mě znají už déle tak ví, že je toto můj několikátý blog. také jistě víte že to tu mám moc ráda a teď jsem prostě jen potřebovala volno aby se mi začalo po blogu stýskat. :-) a?? no stalo se a tak mě napadlo si na apríla z vás udělat tak trošku srandu.

ta sranda ale nebyla v tom že se vracím ale v tom že se stěhuju!! Odtud se v nejbližčí době nehodlám stěhovat ani náhodou, ale....


Stěhování národů :-)

1. dubna 2011 v 10:13 | ♥PawlušQa♥ |  Info o blogu

Tak achoj moji milí!! chtěla jsem vám oznámit, že jsem udělala velmi důležité rozhodnutí.

Chtěla jsem se vrátit na blog, ale nejak se mi to nepovedlo. Tak jsem se rozhodla, že tento blog přestěhuji na novou adresu a začnu úplně od začátku.

Tu se nachází můj nový blog:

Klikni