Srpen 2011

Zítra to začíná . . .

31. srpna 2011 v 20:38 | ♥PawlušQa♥ |  My Twitter
Tak od zítra nám to začne :-) ze začátku to bude pozvolna, ale pak to bude masakr :D já se ale těším, vím že pak budu nadávat že by se mi hodilo volno, ale stejně ... mám školu ráda. nejen kvůli lidem, ale i kvůli tomu že nemusím sedět pořád doma a nudit se. navíc budu mívat společnost na cestě tam a možná i zpět :-) a doufám že to co se stalo doteď bude pokračovat :-)


Láska a zrada

29. srpna 2011 v 16:14 | ♥PawlušQa♥


Kůstka seděla v kanceláři a psala knihu. Už měsíc neměli případ a tak mívala volno. Většinu dne identifikovala staré ostatky a nebo psala.

Všimla si, že poslední dobou se jí Booth hodně věnuje. Dnešního večera s ním měla rande. Nikdo to nevěděl. Souhlasila s tím. Už měsíce s nikým nechodí a náklonnost muže, kterého má ráda se jí zamlouvala.

Oblékla si černo-červené šaty po kolena, do vlasů si dala čelenku, obula lodičky s nízkými podpatky, přidala jemné líčení a nezapomněla na parfém.

Booth pro ni přijel přesně v sedm. Celý večer se choval jako gentleman a při loučení u jejího bytu ji políbil.

Kůstce se dnešní večer moc líbil. Doufala v nějaký další. A… stalo se. Další den ji přišla sms od přítele, kterého neviděla už více jak rok. "Ahoj Tempy, jsem zítra ve městě a tak mě napadlo, jestli by jsi nechtěla zajít na večeři." Kůstka odepsala, že souhlasí. Měl se pro ni stavit v šest a tak se také stalo.

Večeři si užili. I když jí připadalo, že Bootha zrazuje. Po večeři jeli k němu do hotelu. Co se stane za zavřenými dveřmi tam také zůstane a Tempy doufala, že tomu tak bude. Myslela si, že Bootha miluje, ale když se objevil on… nemohla si pomoct. Najednou byli dva muži, kteří o ni stáli.

PNG srdíčka 0.1

28. srpna 2011 v 14:04 | ♥PawlušQa♥ |  PNG obrázky
Tak dneska jsem se trochu nudila a udělala jsem si pár png srdíček :-) myslím že se mi docela povedly :-) Jsou s Michaelou Conlin :-) Jsou velká, ale dají se vždy zmenšit :-) doufám že se vám budou líbit.

P.S. kdo by měl zájem tak si je může vzít a používat, ale uveďte zdroj :-)

Příběhy

26. srpna 2011 v 20:22 | ♥PawlušQa♥ |  Příběhy
Držet vztah v taknosti se někdy vyplatí. Co se však stane, až pravda vypluje napovrch? Vydrží jejich láska i strasti, které jim připravil sám život nebo se ztratí v zapomění? Kdo odletí do Číny a kdo zůstane doma? Bude těm dvěma přát štěstí? Stačí žít svůj život a nenechat se ovlivňovat míněním ostatních, jen tak dosáhneš svého cíle...

ČÁSTI

Status: zveřejněná


Navždy spolu

24. srpna 2011 v 17:15 | ♥PawlušQa♥

Jako každý rok v tento den šla Tempy v černém. Proč? To nikdo kromě ní nevěděl, ale všimli si toho. Normálně nosila veselé barvy, ale vždy jeden jediný den v roce chodila výhradně v černé. Nebyl to den, kdy ji opustili rodiče. Nebyl to den kdy našli její matku ani den kdy ji pohřbila. Nikdo nevěděl proč to dělala a nikdo se po tom nepídil. Bylo by to zbytečné. Neřekla by to.

Jako vždy v tento den seděla v kanceláři. Chodila jako tělo bez duše. Každý rok jí ten den dali pokoj. Bývala podrážděná a v očích mývala i slzy. Seděla v kanceláři a prohlížela si fotku a tiše plakala.

Angela ji už dobrou chvíli pozorovala. Byla první kdo se k tomuto kroku odvážil. Už jí Tempy dělala starosti. Sebrala odvahu, nadechla se a šla se zeptat.

"Zlatíčko….Tempy…" Kůstka se na ni ani nepodívala. Nevšímala si okolního světa. "TEMPERANCE!" otočila se na ni. Nechtěla mluvit. Měla oči opuchlé od slz. "Neřekneš mi co se děje?" zeptala se Angela a sedla si naproti ní. Tempy stále svírala fotku. Když si Angela sedla sklopila k ní opět oči. "Dobře nechceš mluvit, budu mluvit já" Angy se rozhodla, že to z ní dostane a vše se vyjasní. "Tak za prvé proč jsi v černém? Někdo umřel?...Nic mi neřekneš, fajn. Tak aspoň kývni." Angela ji zahrnovala otázkami, ale ani na jednu nedostala odpověď.

Alyssa Milano 0,2

19. srpna 2011 v 19:44 | ♥PawlušQa♥ |  Alyssa Jayne Milano
Tak dneska jsem se krapet nudila a zkusila jsem zase pár blbéstí ve photoshopu :-) upravila jsem fotku Alyssky Milano :-) je to super fotka a myslím že se mi povedla upravit docela dobře, co říkáte?

P.S. brzy se tu objeví má new jednorázovka :-) byla už u mě na druhém blogu a dám ji i sem :-)


Grafika v PS 0.3

11. srpna 2011 v 21:25 | ♥PawlušQa♥
Není tomu tak dlouho, co jsem si hrála s mím úžasným photoshopem! Nebýt těch hodných lidí co na svých blogískách zveřejňují různé návody a vychytávky tak bych s ním pracovat nedokázala. zkouším všechno možné a s několika výtvory se chci pochlubit :-) tak snad se budou líbit stejně jako mě :-)

Dnes je tu BONES tvorba :-)


Grafika v PS 0.2

6. srpna 2011 v 21:36 | ♥PawlušQa♥ |  Ostatní Grafika

Ahoja tak mám tu několik dalších výtvorů v PS tak snad se budou líbit :-)

Na tom prvním je babiččina činčila Johanka, která před měsícem zemřela :´-(


My Twitter 5.2

2. srpna 2011 v 11:44 | ♥PawlušQa♥ |  My Twitter
Ahoja takže dneska jdu na grilovačku. Doufám že bude hezky jako ráno! Teď se nám krapet zatáhlo. No tak uvidíme co bude!! už se hrozně těším!! Poslední dobou nemám vůbec na blog náladu. Čím to je? Počasím? Nejspíš ano. Tak uvidíme. Zatím se mějte a užívejte si prázdniny. Já se snad co nejdřív ozvu :-)