Leden 2012

Ne a ne a ne . . .

31. ledna 2012 v 21:10 | ♥PawlušQa♥ |  My Twitter
Tak lidičky, v prvé řadě se chci omluvit, že tu včera nic nepřibylo. Nějak mi to nedošlo. Byla jsem dlouho v Brně s jedním kámošem. Pomohla jsem mu vybrat kytku a prý s ní i gumovými medvídky měl úspěch. Což mě těší. Verunka mu prý zase odpustila. Na jednu stranu ji nechápu, že si nechává pořád ubližovat a na tu druhou jí to přeji, vždyť jsou spolu tak dlouho...
No dnes jsem nebyla ve škole. Připomíná mi to loňský rok, kdy jsem celé své narozeniny prozvracela a proložela v posteli... Letos to tak nehodlám mít, takže jdu zítra do školy ať si ten žaludek dělá co chce :-D (Pokud mi teda ráno nebude zase tak blbě) mám zvýšenou teplotu, ale já na ty narozky prostě nemocná nebudu!
Zítra se mnou možná ten kámoš pojede do školy, ale to se ještě neví... Zjistili jsme že se pěkně míjíme a oba nás to mrzí... No pak nás čeká již víkend a prázdniny... A já se moc těším, protože přijede moje nejlepší kamarádka a oslavíme spolu narozky :-)
Navíc mě napadl námět na povídku, který jsem si okamžitě napísala na papírek, abych to nezapomněla :-D tak doufám, že se mi to podaří tento víkend nejpozději o prázkách napsat :-)

No opět jsme se rozepísala, tak doufám že vás to neodradilo a přečetli jste si těch pár řádek...

Jinak ka se máte? Co vysvědčení?

Grafika na Ufonek 0.1

29. ledna 2012 v 17:56 | ♥PawlušQa♥ |  PNG obrázky
Ahojda tak mě napadlo sem hodit zase nějaký ten článeček a konečně se dostat zpět do tajů blogaření :-) (Což se mi za tento víkend daří) Nenapadalo mě nic a tak jsem zkoumala svou galerii. Našla jsem tam obrázky, které jsem sem nahrála v době kdy tento blog "spal" protože jsem je potřebovala někam uložit a moci je zprovoznit. Blog se mi naskytl jako vhodné místo a já to teď mohu využít :-)

Jsou to PNG obrázky, které jsem tvořila na Ufonka pro jednu dívčinu. Myslím, že se mi povedly a u ní sklidily veliký úspěch. Obdržela jsem za to 30SMS což by v přepočtu na peníze činilo 30Kč, dobrý ne? :-D

Pejsci jsou například úchvatní... hlavně ten s nápisem "O mne" a také ten poslední...


Sobotní odpoledne 0.1

28. ledna 2012 v 20:42 | ♥PawlušQa♥

Tak slíbeným článečkem jsou mé fotečky :-) Dnes jsme byla totiž na procházce se svým psíkem, která nakonec nedopadla moc dobře... No ale nevadí.. Fotky jsou myslím hezké :-) a tu je první várka :-)

P.S. Fotky nejsou nijak zvlášť upravované (jen kontras a jas) akorát jedna je tvošku víc.. navíc v PF

Peggy

Jednoduše - SKVĚLÉ

27. ledna 2012 v 20:32 | ♥PawlušQa♥ |  My Twitter
Ahojky, chci aby jste si také přečetli něco o mně a tak jsem se rozhodla sesmolit dnešní den, protože je vážně zajímavý.

Začnu raní cestou do školy: Kamarádka (Natka) dnes nejela a mě nezbylo než jet sama, protože se se mnou můj kámoš (Pavel) jaksi nebaví. No co, využila jsem toho a četla si knížku, kterou napsal můj dobrý kámoš (Tomáš). Po několika dnech nečtení jsem se do toho znovu dostala a kdyby vlak nekončil v Brně tak bych jela asi dál :-D
Škola? No také dosti zajímavý případ. Dozvěděla jsem se fakt zajímavosti a trošku to se mnou zamávalo, ale zvládla jsem to a povedlo se mi to rozdýchat. Ve škole jsem prakticky usínala a vůbec mi to nevadilo. Zmastila jsem písemku svou blbostí tak jsem zvědavá, co z toho nakonec bude.
Po cestě ze školy mě kamarádka (Lucka) pozvala do KFC. Dala jsem si B-smart strips. Ve vlaku jsem znovu četla a s hrůzou jsem zjistila, že bych měla pak další zastávku vystoupit... No já jednou fakt dojedu až na konečnou :-D
No pak následoval skaut. Holky se na mě těšily a jedna vedoucí (Drahuška) mě netrpělivě vyhlížela. Potěšilo mě to, protože jsem si předtím připadala zbytečná... Pak jsme s kámoškou (Natkou) blbly v klubovně a pak se přidal i kámoš (Tomáš), který mě pak doprovodil domů. Vzali jsme to přes město. Chtěl si vybrat nějaké peníze a pozval mě na špergle. Byla jsem ráda i když mě mrzelo, že jsem neviděla mou kámošku a vlastně jeho přítelkyni (Verču), která teď svádí boj s bacily. Pěkně jsme se Tomem bavili Já mu pochválila knížku a dozbvěděla jsem se, že už má naplánovanou 4 a skoro i 5 a to teprve začíná tu třetí (prý má pár kapitol). Byl to skvělý den, který bych někdy i zopakovala. S Tomem jsme se měly fajn a jsem ráda, že už se asi vrátil zpátky a je z něj ten dobrej ochraňující kámoš, kterým byl.

No rozepsala jsem se to je pravda a tak nevím jestli si to přečtete, ale těm, co si tu práci dají tak děkuji :-* Mějte se krásně a užijte si nastávající víkend :-) zítra se ozvu znovu, mám už připravený článeček :-)

Photo of the February

25. ledna 2012 v 20:22 | ♥PawlušQa♥ |  Photo of the month
Tak a mám tu hlasování o fotku příštího měsíce. Jelikož je 14.2. Valentýn tak jsem vybrala fotky párů. A to ze seriálů Buffy a Angel. Jsou jen 4, ale párů tam bylo rozhodně víc... Tak snad vyberete ten nejlepší :-)

Chňapík

24. ledna 2012 v 21:40 | ♥PawlušQa♥ |  Hudební tipy
Mám tu další hudební tip. Je to spíš proto, že jsme měli včerejší (pondělní) hodinu němčiny jen o této písničce (samozřejmě v německé verziUsmívající se) Je to super písnička a hodně náviková Smějící se ale já ji sem dát musela Mrkající


Fotomontáž Holly 0.1

22. ledna 2012 v 16:38 | ♥PawlušQa♥ |  Holly Marie Combs
Mám tu moc povedenou fotomontáž naší milované Holly. Moc se mi líbí. Navíc ten Excalibur :-) No co dodat, prostě skvělá práce :-)

Jinak tento týden se tu pokusím být už víc :-) nemáme totik písemek a snad se najde i ta nálada :-)

Jinak pro mě mlasujte ZDE :-)


Prosím o hlásek

20. ledna 2012 v 20:04 | ♥PawlušQa♥ |  Vote for me

Ahoja zlatíčka, chtěla bych vás poprosit o hlásek. Soutěžím v SONÚčes Seleny Gomez. Vybrala jsem super fotku, kde jí to moc sluší a já doufám, že se umístí co nejlépe... Všem děkuji moc za hlásky.

Hlasujte ZDERPG..?

11. ledna 2012 v 12:07 | ♥PawlušQa♥ |  Co se jinam nevešlo
S kamarádkou jsme dostali takový nápad. Jelikož ona se zapojila do RPG na téma Buffy and Angel, tak nás napadlo, že bychom mohli založit také nějakou RPG. Přemýšleli jsme nad tématem. Napadlo nás BONES. Vím že na Charmed už nějaké ty RPG byly. Pokud by měl někdo zájem hrát třeba s postavou z jiného seriálu, problémem by to rozhodně nebylo.

Proto se ptáme zda by o to byl zájem mezi vámi blogery?

Budeme samozřejmě moc rády, když se k nám přidáte i když vaše aktivita by byla případně minimální... je to zábava ne povinnost, takže pokud máte zájem a víte že nad hrou nebudete trávit hodiny denně vůbec to nevadí :-)


Evropa 2 - Vánoční hymna

9. ledna 2012 v 20:08 | ♥PawlušQa♥ |  Hudební tipy
Ahojky :-) sice už je po Vánocích, ale tu písničku sem musím dát.. v poslední době se mi zalíbila... je fakt vtipná a chytlavá :D si krapet připomeňme Vánoce a to co je s nimi spojené :-D