15. kapitola - Zápas

25. prosince 2012 v 11:35 | ♥PawlušQa♥ |  Lež má krátké nohy, aneb stará láska nerezaví
Doufám, že jste pod stromečkem našli, co jste chtěli či potřebovali a já mám pro vás další kapitolku :-) snad se bude líbit :-)Vzala jeho hlavu do dlaní a dlouze a velmi něžně ho políbila. Usmíval se. Zůstal tam nehybně stát, zatímco ona odešla. Šla za Christine. Ta seděla v pokojíčku. "Mami nejdou už pohádky?" zajímala se. "Hm... asi ano... i když... už to asi skončilo," pousmála se. "Můžeme se podívat," navrhla jí. Přikývla. Šla s ní do obýváku a posadila ji k televizi. Našli tam záznam basketbalu a tak se Christine koukala. Pohladila ji po hlavičce a políbila ji na čelo. Přikryla ji. "Pak se půjdeš osprchovat," usmála se. "Bude tu s námi strejda spát?" "Ne miláčku... on musí domů," usmála se a odešla. Šla za Boothem.

Ten na ni čekal v kuchyni. "Věděl jsem, že se za mnou vrátíš." Usmála se. "Děkuji za pomoc... nezvládla bych to" "No malá žalovala a tak jsem si řekl, že bych to mohl spojit s tím, že tě chci vidět," usmál se. Usmála se. Nemohla mu říct pravdu. Ne teď. Není správný čas. Nechtěla riskovat, že by se rozešli a on by se k ní cítil zavázaný kvůli dítěti. Rozhodla se, že počká. Bude mu to muset však jednou říct. Nerada mu lhala, ale bylo to pro jejich dobro. "Co kdyby si s malou nepadli do oka. Věděla, že je to chabá výmluva, ale jejímu mozku to stačilo.

Pohladila ho po tváři. "Měl by jsi už odejít." "Dobře... dodělám to rychle a půjdu." "Děkuji... Christine bude ráda," usmála se. "Pak to přijdu dát na místo" usmál se a políbil ji. Nechala se. Usmál se a odešel do pokojíčku. Začal sestavovat zbytek nábytku. Zůstala v kuchyni a připravila pro malou večeři. Boothovi zabalila do mističky, aby si nemusel nic kupovat a také jako poděkování. Rozloučil se s nimi a odešel. Christine na chvilku odběhla od televize a rozloučila se. Pak se k ní vrátila a jedla. Maminka jí to dovolila bez smlouvání.

Zavřela se v ložnici. Myslela na ten polibek. Není to chyba? Dostala strach. Co, když jí to bude vyčítat? Nebo nebude dcerku chtít? Má ji rád, ale měl by ji rád i když bude jeho vlastní? "Co blbneš Brennanová... víš, že ji bude milovat" zabrblala. Potřebovala uspokojit svůj mozek i své myšlenky, ale to se navzájem vylučovalo. Cítila tu jeho vůni. Byla krásná. Měla ji moc ráda. Provoněla jí byt.

Dorazil domů. Usmíval se. Dosáhl svého. Teda doufal, že se nemýlí. Zítra tam půjde zase. Bude doufat, že to nebyl sen a opravdu se to stalo. Sedl si a sledoval zápas. Vyhrávali. Usmíval se. Byl moc rád. Jakoby stále cítil větší a větší sympatie s Christine. Zdála se mu hrozně povědomá. Připomínala mu Parkera. Vypadala podobně. Neřešil to. Začal skákat po místnosti, protože vyhráli důležitý zápas.

Ve stejnou dobu, na jiném místě poskakovala a skandovala Christine. Byla nadšená. Tempy to slyšela. Usmála se. Představila si jak ti dva budou takhle spolu dovádět. Usmívala se. Christine za ní přiběhla a nadšeně jí začala zápas popisovat. I když byla malá, věděla toho hodně. Donutila maminku, aby jí místo pohádek četla sportovní knížky.

Všichni se uložili ve stejnou dobu, i když to netušili. Usnuli až k půlnoci. Booth byl však sám, ale představoval si ji vedle sebe. Když odcházel, tak jí nenápadně sebral šálu. Měl ji položenou na posteli. Cítil tak její vůni. Usínal s úsměvem na rtech. Tempy i Christine spolu spinkaly naposledy v jedné posteli. Zítra se měla malá přestěhovat do svého pokojíčku. Booth měl přijít na oběd, aby rozmístili nábytek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denisa Denisa | Web | 25. prosince 2012 v 16:39 | Reagovat

moc pěkné :-) a bezva že chce přečíst radši sportovní knížky :D

2 Karamelka Karamelka | Web | 27. prosince 2012 v 0:52 | Reagovat

Jé, to jé moc hezké. Líbilo se mi, že se políbili:-) To je moc hezké a také jé pěkně, že si vzal její šálu, aby ji měl tak blíže u sebe ;-) Romantika :-) Je to moc hezká část a už se těším na další :-):-)

3 valleria valleria | Web | 27. prosince 2012 v 14:45 | Reagovat

Tak to bylo moc pěkné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama