Prosinec 2013

Vánoce se blíží

8. prosince 2013 v 18:50 | ♥PawlušQa♥ |  My Twitter

Dnes máme 2. advent :-) Jak si ho užíváte? Já teda nic moc, musím se totiž učit a i když do toho civím už jak dlouho umím co? Prdlajs! Ach jo :-( jsem ale ráda, že zítra nepíšeme písemku na 15 maturitních témat z účetnictví... nevím, kdy bych se to učila... měla jsem totiž perný začátek víkendu.

Také u vás sněžilo? Tady jo a způsobilo to včerejší, skoro hodinové, zpoždění vlaku. No zabavte děti, které se těší na výlet do zábavního parku na tak dlouho... a ještě jsme měli být podle pracovníků ČD ticho, protože je to ruší... Náš vedoucí správně řekl: Kdyby vlak jel včas, tak by paní pokladní všechno slyšela. Ano bylo tomu tak a když viděli, že tam stojíme nejen my (skoro 30 dětí a 4 dospělí) ale také spousta dalších lidí, tak mohli vypravit aspoň ten autobus... ale to se tu neděje... ne u nás...

Největší sranda ale byla, že nám autobus doporučila. "Vsetíňák" který jezdí z jiného kraje, takže nefungují jízdenky IDS pro Jihomoravský kraj a my je měli koupené a také je pravda, že by nás tam nepustili v takovém počtu, ale to asi chytrou paní pokladní nenapadlo... my to věděli dopředu v autobusech nemají skupinky moc v lásce, pokud to není objednané... ale aspoň minimální snahu měla, to musíme uznat... ale výlet se podařil :-)

Měli jsme ho spojit i s Mikulášem, podle pokynů střediska, ale přeci jen, děti mají Mikuláše ve školkách a školách, potom 5. 12. a ještě jim dávat dalšího? No nemotá se jim ta jejich hlavička moc? Ale pokyny jsme dodrželi neboť v tom zábavním parku Mikuláš byl. Bylo tam rádio Petrov a mělo ho tam. Moderátor oznámil jeho příchod asi takto: "Děti máme tu Mikuláše. Náš Mikuláš se jmenuje Dominik." No nevím jak vy, ale já si myslela, že Mikuláš se jmenuje Mikuláš... ale co, děti byly spokojené a to bylo to hlavní. Jsem ráda, že i když nás jelo tolik, vše se povedlo a děti byly hodné.

Co vy? Jaký byl váš víkend? Učení či relax? Výlet nebo jste jen seděli doma? A už pečete cukroví? My ještě ne, ale už maminka loupala oříšky :-)