Leden 2014

BONES vs. Castle - Christmas

31. ledna 2014 v 21:10 | ♥PawlušQa♥ |  BONES vs. Castle
Nedávno jsem začala sledovat seriál Castle na zabití. V hodně věcech mi připomínal můj velmi oblíbený seriál BONES a tak mě napadla rubrika na blog a to: BONES vs. Castle :-)

v této rubrice půjde o to, že porovnávám dva podobné díly z těchto seriálů :) pokud je oba znáte, můžete mi navrhnout dva díly, nebo třeba váš oblíbený a já zkusím najít nějaký podobný v tom druhém seriálu :-)

Takže začínáme :-) Jako první jsem vybrala Vánoční díly, jelikož byly Vánoce nedávno :-) plánuji porovnat i 100. epizody a také ty úplně první :-) Žádosti o ruku, svatbu až bude i v Castlovi atd... :-) doufám, že se vám to bude líbit :-)


Mám ho, aneb děkuji :-)

29. ledna 2014 v 21:56 | ♥PawlušQa♥ |  My Twitter
Chtěla bych vám poděkovat, že jste se mi snažili pomoci :-) Mrs. CasKett mi dala i odkazy, na to písmo, které to opravdu je :-) moc moc ti děkuji :-)

písmo jsem ale našla u sebe na externím harddisku :-) rozhodla jsem se, že to zkusím tam a nainstalovala jsem si do PC teď hromadu fontů :-) některé jsou na nic a fujky, ale našla jsem krásné a byl mezi nimi i tento :-) takže komu se líbil a chtěl by ho tak tu mám odkaz díky Mrs. CasKett


a tady je malá odměna :-) opravdu moc děkuji :-)


Davidovy ksichtíky 0.7

28. ledna 2014 v 13:15 | ♥PawlušQa♥ |  David Boreanaz

mám tu dvě animace a dvě fotky Davidových ksichtíků :D nemohla jsem odolat :D


Zimní strom

26. ledna 2014 v 20:00 | ♥PawlušQa♥ |  Desingy blogu
Jistě jste si všimli, že je tu new lay :-) Je od Dincie a já jsem za něj moc vděčná :-) je krásný :-)

Doufám, že se vám tu bude líbit a bude tu dlouho :-) celkem se to teď hodí jelikož je teď zima a sníh :-)

Doufám, že mě to i nakopne a budu tu bývat častěji :-)


PS nevíte jak se jmenuje ten font písma na tomto PNG? :D mám ho mít v PC ale nemůžu ho najít :D


Soutěž do školy... aneb prosíme o pomoc

24. ledna 2014 v 23:15 | ♥PawlušQa♥

Ahojky, ráda bych vás poprosila o takovou maličkost. Ve škole máme soutěž, které jsme se zúčastnily, já a Karamelka. Měly jsme vymyslet harmonogram pro rok 2014, kde bude každý měsíc nějaké akce. A vlastně se to pojí s mlékárnami. Měly jsme vybrat tři české výrobce a tři zahraniční :)) No, mě napadlo, že bychom založily blog pro to, abychom tam mohly dát ty akce plus nějaké informace o výrobcích, které jsme si vybraly... že bychom za to mohly dostat nějaké bodíky navíc, třeba :)) No, a Karamelku napadlo, jestli byste se na blog nepodívali, a třeba tam nenechali nějaký ten komentář nebo se třeba můžete zúčastnit ankety, kterou můžete vidět v menu. Také je tam soutěž o dovolenou. Můžete se zúčastnit, bylo by to fajn, ale dovolenou bohužel nevyhrajete :D Ale jistě vám já nebo Karamelka za to nějakou grafickou cenu rády uděláme. Všechnu tu grafiku, kterou tam můžete vidět jsem udělala já ;) A prý je to hodně povedené. Tak nevím no :D No a Karamelka vymýšlela ten harmonogram, což je také hóóódně důležité ;) Je to to hlavní :-)Tak kdybyste byli tak hodní a zastavili se tam... děkuji za sebe i Karamelku.


Blog najdete zde


Katy Perry - Roar

22. ledna 2014 v 20:34 | ♥PawlušQa♥ |  Hudební tipy
Ahojky, tuhle písničku posílám už dlouho, ale nějak se mi nechtělo dělat nové článečky, tak jsem využívala hlavně zásoby v rozepsaných :D ale dneska jsem se rozhodla, že si udělám pořádek jak v Affs tak i v celém menu :-)

a tak tu mám i nový hudební tip, jelikož jsem ji dala i do menu :-)


Mom and daughter

19. ledna 2014 v 19:38 | ♥PawlušQa♥ |  Charmed - Animace

animace z úvodního dvojdílu 4. série :-) je to z momentu kdy Paige poprvé poznala svou biologickou maminku Patty :-) Krásné první objetí :-)

a pod animacemi je obrázek ze stejné scénky :-)
Davidovy ksichtíky 0.6

16. ledna 2014 v 11:11 | ♥PawlušQa♥ |  David Boreanaz
mám tu další animace Davidových ksichtíků :-) na první je obličej, když dostal medaili od anglické agentky :-)


Týden školy za námi a spousta dalších před námi

12. ledna 2014 v 18:48 | ♥PawlušQa♥ |  My Twitter
No jak již napovídá titulek, máme za sebou první týden školy v novém roce. Jaké to bylo? Pro mě celkem problém :D vstávání před šestou byl fakt oříšek, ale ani jednou jsem nezaspala = SUPER! Hodiny se někdy fakt vlekly... obzváště matika, ta to fakt umí :D to tam sedíme snad celý dny než zazvoní, ale jinak celkem v pohodě :-)

Jak to bylo se slíbenými písemkami? Ne že bych se o prázdninách učila... to ne, řekla jsem si, že to budou moje poslední prázdniny před maturitou, o kterých se učit nebudu, takže to bylo celkem dobrý, jenže všechno se přesunulo na tento týden... což je fakt božský...

Ale alespoň mám uzavřený jeden předmět a to angličtinu, kupodivu za 2 = jsem táááákhle šťastná, jelikož jsem počítala s pěknou 3 :D

Včera jsem byla u nás na dni otevřených dveří... k organizaci se raději nevyjadřovat no, ale celkem to ušlo. Bylo to do pěti, ale od půl 3 tam nepřišel skoro nikdo... tak max jeden za půl hodinky, takže to bylo pak leháro :D

No ale tento týden byl suprový ve dvou věcech. S kaamrádkou se kterou sedím v lavici jsme se parádně nasmáli a užili si takový prodloužený školní týden spolu a jsem za to moc ráda :-) ani nechci pomyslet, že budu další roky ve školních lavicích trávit bez ní. Je mi z toho skoro do pláče... ale co, všechno jednou končí, ale doufám, že naše KFC dýchánky hned tak neskončí, protože jsou super! :D a druhá věc? Jsem tetička :D no ne teda úplně, ale sestřenici se narodila v pátek holčička, Lucinka a jsem z toho mega nadšená :-) už se těším až ji budu chodit hlídat a vozit v kočárku, protože to je moje veliké hobby :-) mám moc ráda děti a hlavně ty, co jsou v kočárku a můžu s nimi chodit na prochajdy :-) takže budu chodit ven během učení k maturitě, což si myslím je docela dobrej plán, protože si člověk provětrá hlavu a na chvíli zapomene na to stresování s učením :D

A jak jste se měli tento týden vy? Pohodička nebo hekťárna? :D už vám uzavřeli nějaký předmět nebo to nechávají na poslední chvíli, kdy se milion testů nahrne do jednoho týdne, ne-li dne?


Z modré dvě červené

8. ledna 2014 v 19:19 | ♥PawlušQa♥ |  Charmed - Animace
Jak to nazvat? Takhle bych si občas jako malá přála kouzlit, abych mohla porazit mamku nebo tetu Irenu :D Chudák děda, si myslel jak vyhraje... :D