Duben 2014

Tři oříšky

29. dubna 2014 v 22:04 | ♥PawlušQa♥
Tak jo... jistě to asi víte, ale dnes spáchala sebevraždu Iveta Bartošová.

Mě to dost překvapilo, byl to trošku šok, nic jsem netušila a pak to zaznělo z rádia.

No můj vztah k ní? Já ji jako malá měla moc ráda, měla jsem moc ráda její písničky a to, jak to nejspíš udělala, je dost kruté... nechci to tu vypisovat, ale pro připomínku tu mám jednu její písničku, kterou mám nejen moc ráda, ale váže se k mé nejoblíbenější pohádce :-)

Takže doufám, že už je jí líp... média jí dala zabrat a je pravda, že postupně se mi její písničky nezamlouvaly, ale je to prostě dětská hvězda a bohužel neměla lehký život... takže řekněme už jen Sbohem :-(


Richard, rozvážný silák

28. dubna 2014 v 8:00 | Karamelka |  Zvířecí zajímavosti

Obdivuji jeho neuvěřitelnou sílu. Ještě více ale obdivuji, že ji nikdy nepoužije proti lidem či dalším gorilám. Jako kdyby věděl, co všechno by jediným úderem mohl způsobit. Když už ho někdy naštvu, vyjede proti mně rukou skrz mříž, já ucuknu a on je spokojený. Ale nikdy se mě ještě nedotknul, jako kdyby se toho bál. Jsem přesvědčená, že by mi neublížil, ale zkoušet to nebudu.

Před samicemi je Richard srab. Snažím se ho kolikrát podporovat, aby před nimi neustupoval a vzepřel se jim. Je úplně jiný než samci, se kterými jsem se kdy střetla. Trvá mu dlouho zvyknout si na nové věci, musím ho přemlouvat, aby se odhodlal vzít si ode mne neznámý předmět. Když k nám přišel, trvalo měsíce, než se poprvé odvážil vyjít z pavilonu ven. Jsem ráda, že má ve mě a moje kolegy důvětu, kterou nechci zklamat. Získávala jsem ji dlouho a vím, že ztratit se dá během chvilky.
Gábina Kopecká, chovatelka goril

Zdroj: Hrátky se zvířátky


New Memories, New Life

26. dubna 2014 v 19:40 | ♥PawlušQa♥ |  Bones - Fotky

tak praktická za námi a státní maturita před námi :D :D :D no musím se smát, abych tu nebulela jak mimino, jelikžo nic neumím :-( doufám, že v tomhle se budu mílit :-)

prozatím tu mám jednu hezkou koláž z oslavy Christine :-) v díle jsme se dozvěděli, že Tempy milovala hru na honěnou a v tomto díle si ji rodinka Boothových zahrála společně s jiným dílem, kde spolu všichni tři tančili na písničku BB :-)


Jsem mimo :-( :-/

24. dubna 2014 v 7:30 | ♥PawlušQa♥ |  My Twitter

tak jo lidičky, dneska je ráno, které je pro mě tak trošku osudné... dnes totiž píši praktickou zkoušku z účetnictví, ekonomiky a obchodní korespondence.

co to je? no to sedíte jak blbečci 4,5 hodiny na PC a děláte, co vás v té škole nenaučili... dobrý co? :D no ale musím to brát s humorem :D když to nedám tak mám ještě dva pokusy :D nejhorší je, že musím mít každou část alespoň na nějakých 50% (na 4) :-( to mě štve... bojím se, že mi jedna nevyjde... no, ale to se nějak poddá... snad...

no nic... dneska ani zítra neoběhnu, snad v sobotu, protože budu asi mimo no... ale tak snad to pochopíte, přeci jen jste už někteří maturovali :-) další části mě pak čekaj za týden... ááá nechci!!!

no nic, tak se mějte hezky a díky, že sem chodíte :-)


Emilyny ksichtíky 1.1

23. dubna 2014 v 9:09 | ♥PawlušQa♥ |  Emily Deschanel

jeden boží ksichtík :-) doufám, že i vy se zasnějete :-)Fotomontáž

22. dubna 2014 v 6:06 | Karamelka |  Charmed - Ostatní
Povedená a krásná fotomontáž... někdo si dal opravdu záležet, aby vypadala skvěle a povedlo se to! :))


Hrana rozkoše

20. dubna 2014 v 23:52 | ♥PawlušQa♥ |  Moje knihovnička

Když už tu byl článek o knihomolech tak tu mám jednu recenzi :-) knížku jste mohli vidět i na fotce mé knihovničky :-) napadlo mě, že postupně bych sem mohla dát veškerý obsah své knihovny, takže se tu nejspíš brzy objeví článek se seznamem :-) alespoň budu mít přehled :-) A také jsem si uvědomila, že jsem ke knihám nedávala jejich doporučenou cenu (tedy cenu bez veškerých slev a akcí), takže jsem recenze o to doplnila :-)

Tato knížka je u mě v knihovničce už dlouho, ale recence jsem začala psát až teď, takže tady ji máte :-)


Jsem knihomol?

19. dubna 2014 v 20:34 | ♥PawlušQa♥ |  My Twitter

Ahojky :-) když jsem zjistila, jaké je téma týdne, tak jsem byla unešená, jelikož knížky jsou můj živel :-) a tak jsem se odhodlala napsat článek, ale trvalo mi to nějak dlouho :D ale i tak ho tu pro vás mám a doufám, že vás dokáže zaujmout :-)


Bez medaile :-)

18. dubna 2014 v 16:20 | ♥PawlušQa♥ |  My Twitter

Ahojky :-) omlouvám se, že jsem nenapsala když jsem v úterý přijela, ale to víte, únava a pak jsem byla až moc líná a musím říct, že i nějaká unavená :D ale to se holt stává :-) no ale už jsem tu a v plné síle! :-P

no a proč ten tutilek si asi říkáte :-) jde o mé umístění :-) Bohužel to nebyla medaile, ani ta bramborová, ale umístila jsem se na krásném 5. místě z celkem 21 soutěžících (ale mělo jich být jen 19, ale ta škola si tam přidala své hochy, kteří se nenominovali, což si myslínm, není fér...) no ale i tak jsem se umístila krásně a jsem na sebe pyšná :-) k té bramborové mi chybělo pouhých 2,5 bodu takže jsem spokojená :D

no a počasí bylo velmi aprílové :D 5 minut slunce, 5 minut liják no prostě fakt se to střídalo jak se říká jako ponožky :D :D :D

A jak jste se tu měli vy? A co počasí? taky pěkný apríl? :D


Emilyny ksichtíky 1.0

15. dubna 2014 v 10:10 | Karamelka |  Emily Deschanel
No není prostě sladká? Má to ale dlouhý jazýček... :D :D