Září 2014

Family photos

20. září 2014 v 20:20 | ♥PawlušQa♥ |  Bones - Animace
Mám tu čtyři parádní animace :-) líbí se mi, jak je to udělané :-)

Tempy na útěku, jak ukazuje Christine fotku celé jejich rodinky a pak chudák Booth ve vězení jak si prohlíží fotku své milované a dcerky... na díl se můžeme těšit velmi brzy, takže už se vidím jak nebudu moci dospat :D co vy? Těšíte se? :D

Včera jsem shlédla videa z prvního dílu a... no prostě paráda :D
Nové série za rohem

11. září 2014 v 2:14 | ♥PawlušQa♥ |  Bones - Fotky

Nové série dvou seriálů, které momentálně sleduji jsou už skoro za dveřmi.

29. 9. se dočkáme premiéry prvního dílu sedmé série seriálu Castle a 25. 9. nás čeká již 1. díl kulaté 10. série BONES musím říct, že se na oba seriály moc moc těším, ale přijde mi, že celkově je letos nějak málo informací. Vím, že lidé ze slovenského webu o Castlovi asi mají prázdniny, ale celkově není aktualizovaný, podobně jako web o BONES takže se člověk něco dozví praktiky jen od opravdových fanoušků za BONES chci jmenovat přímo Addie, která nás zásobuje překlady rozhovorů a tak dále :-)

Dál mě mrzí, že není více nějakých spoilerových videí, ale zase se můžeme více těšit, například u BONES je vieo nějakým tím způsobem delší, kdežto u Castla má vieo pouhých 21 sekund a je tam jen to, že Kate zjistí, že on v hořícím vozu není, ale jsem ráda za fotky, které jsou tuším k prvním dvou dílům, možná více, ale ty jsem neviděla :-)

no ale důvod proč jsem pustila MF a psala tento článek je, že jsem dnes objevila propagační plakáty k novým sériím a musím říct, že oba jsou fakt parádní :-) Přiznám se, že se mi ten Castlovský líbí o malinko víc než ten BONES, ale oba jsou povedené a vyjadžují to, co diváci mohou v sérii očekávat: tedy dostávání Bootha z vězení a záchrana nezvěstného ženicha a doufejme i dořešení svatby :-)Problémy

8. září 2014 v 22:23 | ♥PawlušQa♥ |  Info o blogu

No jak název napovídá, tak se objevily jisté problémy a to ohledně blogu.

Bohužel, se nemůžu přihlásit na svůj blog. Používám prohlížeč Google Chrome a kamarádka mi řekla, že ten s tím má teď nějaký ten problémek, tak nevím... chtěl jsem dát nějaké články na blog, protože minulý týden to bylo také hektické a tak, ale bohužel to nejde.

Stáhla jsem si Mozillu Firefox, ale nerada ji používám. Avšak pokud se blog brzy nerozjede na Chormu, tak budu nucena ji používat teď mnohem víc. Takže to je jen takové info, protože ne že bych nechtěla být na blogu, ale bohužel nemůžu :-( Komentáře nevím zda budu psát, protože nemohu být přihlášena a když napíšu jeden tak se mi to pak smaže a znovu vyplňovat to je... no blbé...

Tak se zatím mějte a užívejte si školu ;-)


Nějaké ty kalendáře

2. září 2014 v 14:56 | ♥PawlušQa♥ |  Kalendáře

Dlouho tu nepřibyly kalendáře, takže sem dávám za prázdniny a zážiový :-) musím říct, že na ty to jsem hodně pyšná :D Kalendáře mě baví asi nejvíc :D možná proto, že je dělám vždycky pro Karamelku :-) doufám, že se vám zalíbí :-)

kalendáře na červenec
Prodloužené prázdniny

1. září 2014 v 8:00 | ♥PawlušQa♥ |  My Twitter

No a dneska je prvního září, což asi víte :D pro většinu školáků je to první školní den, ale pro mě ne :-) mě začíná škola až 22. září 2014 takže mám ještě čas a prázdniny si trošku prodloužím :-)

jak mě asi znáte, prázdniny bývám celkově neaktivní, nevím čím to je, ale opouští mě nálada a nevím moc co dělat... tyto prázdniny jsem začala hrát hru: Minecraft a docela mě to chytlo :D

S novým školním rokem budu snad mít víc elánu a budu se blogu zase víc věnovat :-) doufám, že Vaše prázdniny byly parádní a užili jste si je :-) Napadlo mě pár změn, co tu na blogu bude, takže uvidíme, jestli je zrealizuji :-) prozatím přidám ještě nějaké věci z Comic conu a také nějakou svou tvorbu, ke které doufám získám náladu :-)