Květen 2016

David a Goliáš?

11. května 2016 v 20:42 | ♥PawlušQa♥ |  Deníček

Ze života mých ancíků by byla super reality show :D sem tam se přítel zeptá ja kse mají tak mu napíšu. Ono když se na ně člověk chvíli dívá tak pořád něco akorát vyfotit ty mršky je horší :D

Včera byli všichni tři na předním skle v řadě jak vojáci :D jsou roztomilí. Sameček nastolil v akváriu klid a holky se neperou. Nebo o tom aspoň nevím. Jedna druhé si prakticky nevšímají. Majda si sem tam něco dovolí, ale brzy toho nechá. Na samečka si občas troufne, i když on ji taky pěkně provokuje :D

Stěhování národů

7. května 2016 v 20:34 | ♥PawlušQa♥ |  Deníček

Dneska přišel ten velký den, kdy jsem stěhovala fešáka do akvárka za holkama. Bála jsem se, aby byl v pohodě, protože Majda, jak je větší hodně útočí na Reušku a vyhání ji od jídla a podobně. Doufala jsem, že se samečkem se to trošku spraví.

Do síťky jsem ho dostala snadno. Bohužel kvůli fouskům se v ní zasekl a když jsem mu chtěla pomoct, tak se bál, ale nakonec vylezl ze síťky. K mému překvapení se neutíkal schovat, ale zůstal vepředu. Majda byla pod plošinkou a sledovala ho. Přisunula se k němu a chtěla ho vyhnat jako Reušku. A ejhle :D Naježil se a "pral" se s ní. Jsem ráda, že se nedal. Nevěděla jsem, co s ní, ale vypadá to že sameček to trošku srovná.

Pak bych řekla, že bylo něco mezi rvačkou a namlouváním, neboť se domnívám, že obě holky jsou plné jiker. S Majdou byl tedy pod plošinkou. Mám to natočené tak to sem pak dám. ;) Majda nakonec utekla pryč. Nyní se pokusila vrátit pod svou plošinu, ale on jí to nedovolil. Jsem zvědavá, jak to budu dál.

Sameček se tedy aklimatizoval velmi rychle, a i když je pomalu o půlku menší, Majdy se nebojí. Jméno zatím nemá, ale brzy mu nějaké vymyslím :) Jako pozitivum beru dále to, že fousky na tlamce mu pěkně rostou, protože je má delší, než když jsem si ho dovezla :)

Tady máte pár foteček.