Moje nové bettárium

25. července 2017 v 11:43 | ♥PawlušQa♥ |  Deníček

Už je to dlouho, co jsem se rozhodla, pořídit si nové akvárko. Tentokrát speciálně pro beťáčka + možná nějaké další rybičky. A také jsem se rozhodla, že bych si všechno chtěla zaznamenávat a napadlo mě, že to hodím i sem, protože při hledání to může někomu pomoci a ukáže, kolik co zhruba stojí, co dělat, co nedělat atd.

Beťáčky jsme měla už dva, oba bohužel zemřeli vewlmi brzy. Byli ze zverimexu, takže je možné že byli staří, nebo také mlaďoši, kdo ví. Jeden umřel náhle, druhý mou chybou. Nestarala jsem se správně o akvárium a on to odnesl a i když jsem se jej snažila léčit a chvíli i úspěšně, nakonec to nedopadlo dobře.

Tentokrát proto byla volba jasná. Bettu pouze od chovatele a chci znát stáří a třeba i rodiče. Takového chovatele jsem si našla, sice to není úplně nejblíž mému bydlišti, ale je důležité mít rubku z dobrého zdroje. Chovatel by měl mít i možnost většího výběru samců, tak jsem zvědavá a doufám, že mi nějaký padne do oka.

S akváriem jsem začala relativně s měsíčním předstihem. Všechno vám sem napíšu a nafotím a doufám, že to někoho zaujme a třeba se také pro bettku rozhodne, protože jsou to úžasní tvorové.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama