Bones - Fotky

Polibek

25. prosince 2014 v 17:31 | ♥PawlušQa♥

No a když jsou ty Vánoce tak k nim patří polibek pod jmelím :-) Tak tady máme jeden Bonesáckej :-)


Nové série za rohem

11. září 2014 v 2:14 | ♥PawlušQa♥

Nové série dvou seriálů, které momentálně sleduji jsou už skoro za dveřmi.

29. 9. se dočkáme premiéry prvního dílu sedmé série seriálu Castle a 25. 9. nás čeká již 1. díl kulaté 10. série BONES musím říct, že se na oba seriály moc moc těším, ale přijde mi, že celkově je letos nějak málo informací. Vím, že lidé ze slovenského webu o Castlovi asi mají prázdniny, ale celkově není aktualizovaný, podobně jako web o BONES takže se člověk něco dozví praktiky jen od opravdových fanoušků za BONES chci jmenovat přímo Addie, která nás zásobuje překlady rozhovorů a tak dále :-)

Dál mě mrzí, že není více nějakých spoilerových videí, ale zase se můžeme více těšit, například u BONES je vieo nějakým tím způsobem delší, kdežto u Castla má vieo pouhých 21 sekund a je tam jen to, že Kate zjistí, že on v hořícím vozu není, ale jsem ráda za fotky, které jsou tuším k prvním dvou dílům, možná více, ale ty jsem neviděla :-)

no ale důvod proč jsem pustila MF a psala tento článek je, že jsem dnes objevila propagační plakáty k novým sériím a musím říct, že oba jsou fakt parádní :-) Přiznám se, že se mi ten Castlovský líbí o malinko víc než ten BONES, ale oba jsou povedené a vyjadžují to, co diváci mohou v sérii očekávat: tedy dostávání Bootha z vězení a záchrana nezvěstného ženicha a doufejme i dořešení svatby :-)


Podpisy

15. června 2014 v 0:10 | ♥PawlušQa♥

mám tu dvě fotečky, které jsou podepsané :-) musím říct, že mají krásné podpisy :-) přála bych ji je mít doma :D tak třebas někdy :D

Experiment

12. června 2014 v 21:30 | ♥PawlušQa♥

mám tu božškou fotku Zackarooniho a Hodgpoče po nepovedeném experimentu :D je to prostě boží :D tohle byla nejlepší dvojka :-)Zákulisí

8. května 2014 v 10:00 | ♥PawlušQa♥
Mám tu dvě fotečky ze zákulisí natáčení :-) jsou fakt super :-)


New Memories, New Life

26. dubna 2014 v 19:40 | ♥PawlušQa♥

tak praktická za námi a státní maturita před námi :D :D :D no musím se smát, abych tu nebulela jak mimino, jelikžo nic neumím :-( doufám, že v tomhle se budu mílit :-)

prozatím tu mám jednu hezkou koláž z oslavy Christine :-) v díle jsme se dozvěděli, že Tempy milovala hru na honěnou a v tomto díle si ji rodinka Boothových zahrála společně s jiným dílem, kde spolu všichni tři tančili na písničku BB :-)

Christine and Michael

14. dubna 2014 v 15:05 | ♥PawlušQa♥

Mám tu jednu fotečku z dílu 9x18 :-) byla v něm oslava Christine a tady je naše již velká Christine spolu s Velkým Michaelem :-) moc jim to sluší :-)

I Knew

10. dubna 2014 v 7:30 | ♥PawlušQa♥
Mám tu jednu pěknou, upravenou fotečku :-) mohlo by se to nazvat i blendíkem :-) je to moc krásné a zachycuje to zásadní moment v BONES :-) je to ze 100. dílu tedy z dílu 5x16 :-) tento dílek mám moc ráda :-)

Sunnie Pelant

24. března 2014 v 21:21 | ♥PawlušQa♥
Mám tu takou malou koláž s fotkami Sinnie, která bude hrát Christine Angelu :-) je to moc roztomiloučká dívenka :-) Našla jsem ji na FB Kosti - Bones. Mají tam moc hezké věci :-)

♥ New BONES love ♥

20. října 2013 v 16:17 | ♥PawlušQa♥
Mám tu jednu opravdu nádhernou fotku Cam a Arastoo ze svatby BB :-) je moc krásná, taková... já nevím, takovou bych také chtěla :-) krásný zamilovaný pár, myslím, že ti dva se k sobě ohromě hodí a moc jim to spolu sluší a tady obzvlášť :-) doufám, že i u nich možná jednou uslyšíme svatební zvony :-)

 
 

Reklama
Reklama