Cenky

23. Tipovačka - cenky

2. března 2014 v 14:55 | ♥PawlušQa♥

tak a je tu vyhlášení vítězů 23. tipajdy :-)

Otázka zněla, kolik knih jsem si koupila k narozeninám pro sebe. Bylo to B) 5 :-) ten den jsem jich kupovala sice 6, ale jen 5 bylo pro mě :-) takže blahopřeji vítězům a čest těm poraženým :-)

snažila jsem se vybrat něco, co si s vámi spojuji, tak snad se budou cenky líbit :-) těm co nic nezískali: nesmutněte, bzry tu bude nějaká další soutěžka :-)

7. Bleskovka - vyhodnocení

21. prosince 2012 v 16:40 | ♥PawlušQa♥
Mám tu cenky za 7. bleskovku, která se nesla ve Vánočním duchu :-) doufám, že se líbila a tak tady máte cenky :-)


22.Tipovačka - vyhodnocení

14. července 2012 v 21:17 | ♥PawlušQa♥
Tak mám tu konečně cenky (vlastně cenku) za 22. tipajdu :-) byla tu 27.května, to je doba :D úpa jsem na to zapomněla, a když jsem na to zrovny myslela, nechtěla se mi cenka dělat :D Je jen jedna, protože jste všichni tipovali jahůdky, ale já ten den jedla právě hrášek. To si pamatuji a není to proto, že bych chtěla dělat míň cen... ono je to většinou fuk, protože pak měníte jen jména :D No je pro Denisu a proto jsem ji udělala s Alysskou a jejím synkem Milem tak snad potěší :-) dala jsem si záležet, když byla jediná :-)

Bublina 0.3 - cenky

16. června 2012 v 13:21 | ♥PawlušQa♥

Mám tu vyhodnocení bublinky :-) Oba komentíky se mi moc líbily a doufám, že příště jich bude víc :-) jako cenky jsem udělala oddělovače :-) doufám, že potěší a budou využity :-)

Pro Karamelku:
Pro Denisu:

21.Tipovačka - cenky

5. května 2012 v 16:32 | ♥PawlušQa♥
Tak :-) vyhodnocení tipajdy :-) správně tiply tři holčiny a to: Karamelka, Denisa a Anny :-) gratuluji :-) Naše Pegguška ví, že pokud ode mne chce piškotek, musí si lehnout :-) Dej Pac! jsem ji také učila, ale až další den a moc se jí to také nelíbí, ale zvládá to... ale když jí teď řeknu sedni, dej pac... tak si většinou lehne :D ale nevadí :D Na diplomku je náš čoklík ze dne kdy jsem ji to učila :-) právě mi pózovala v pauzičce mezi kradením piškotů ze židle :D

20.Tipovačka - cenky

1. dubna 2012 v 12:30 | ♥PawlušQa♥
Tak a mám tu pro vás cenky za tipovačku :-) správně byly pouze dva tipy a to tip od Karamelky a Denisy :-) Moje malá děvčátka se totiž umístila na 2. a 3. místě :-) a já jim znovu moc gratuluji :-)

Tak a vám také holky gratuluji :-) udělala jsem vám srdíčka s dětmi z vašich oblíbených seriálů :-)

Pro Karamelku:

A pro Denisu:

Snad se budou cenky líbit a těm co nevyhráli tak nezoufejte a příště to třeba vyjde :-)

6. Bleskajda - cenky

19. března 2012 v 21:17 | ♥PawlušQa♥
Možná si pamatujete, že se tu v čase Valentýna objevila bleskovka :-) Chystala jsem se na cenky už delší dobu, ale nic z toho nevyšlo... nakonec teď tu jsou :-) jsou úplně obyčejné a moc se nepovedly, ale snad udělají radost :-)Slíbila jsem sice diplomky s některým z párů, ale nějak mi to nevyšlo... no toto možná využijete víc :-)

(Oddělovače jsem udělala moc veliké, takže jsou zmenšené, pro zobrazení plné velikosti, stačí kliknout na zobrazit obrázek v nabídce, kterou najdete po kliknutí pravým tlačítkem :-))

Otázky a odpovědi:
  1. Co dostal Booth k valentýnu? (od Tempy dostal polštářek ve tvaru srdce s vyšitými šťěňátky)
  2. Kdo s kým? Cam, Daisy, Angela, Tempy, Wendell, Booth, Hodgins, Sweets (Bones and Booth; Cam and Hodgins; Angela and Sweets; Dasiy and Wendell)
  3. Kdo byl "rozhodčí"? (Michelle, Camina dcera)
  4. Komu se do toho nechtělo? (Boothovi a Kůstce)
  5. Kdo byl po večeru zklamaný? (Nikdo, snad jen ti, kteří se ho nezúčastnili)

Jsou pro Karamelku, která měla vše správně
Také pro Mrs. Karamelku... opět vše správně
A pro Denisu, která měla nějaké ty chybičky, ale i snaha se cení :-)

19.tipajda - cenky

30. června 2011 v 9:51 | ♥PawlušQa♥

Ahoja, mám tu cenky pro dvě šikovné soutěžící :-) je to z 19.tipajdy, ve které jste hádali kolikrát jsem se řízla. bylo to třikrát, z toho dvakrát do krve!! ale jsem v poho a už to skoro není vidět!! tak snad se budou cenky líbit :-)18.tipajda - cenky

26. června 2011 v 10:39 | ♥PawlušQa♥

Ahoja!! v tuto chvíli se možná už řítím vláčkem směr domov :-D ale protže jsem chtěla mít nastavené články na každá den tak neděle nesmí být výjimkou :-) dneska tu mám poslední diplomky co mi tu chyběly!! Jsou za 18.tipajdu, která se týkala teploty vzduchu v mém pokoji. Správně bylo c) 31.9°C

Rekord to není!! :D ten se pohybuje kolem 36°C :-D

Snad se budou líbit :-)

17.Tipajda - cenky

25. června 2011 v 21:34 | ♥PawlušQa♥
Přeji vám krásný večer :-) dneska tu ještě mám diplomky za 17.tipajdu!! Je to už dávno co tu byla!! Týkala se utkání českých a slovenských hokejistů na MS 2011. Jak jistě víte Češi tento zápas vyhráli :-) bylo to 3:2!! Cenky jsem udělala těm, kteří měli alespoň jednu jakoukoli odpověď správně :-)

Doufám že se budou líbit, jsou totiž nic moc


 
 

Reklama