Danio perlové

Rybí máma - Tak já nevím!!

23. dubna 2016 v 20:03 | ♥PawlušQa♥

No jak vysvětluje nadpis, vůbec nevím :-/ Prcka jsem pojmenovala Nemo. Docela trefné neboť... Hledá se Nemo!! Tady se ten prcek hledá pořád.

Bohužel i po dlouhých minutách strávených civěním do akvária, nemůžu Nema najít. Je mi to moc líto, ale i tak to bylo dosti nejisté. V budoucnu třeba malé budou, ale teď nevím. Akvárium nechávám tak, jak je. Jen jsem musela oddělat topítko. V tom malém to stejně divně topilo. Přes den tam topí světlo, které akvárium v tak malém objemu dobře ohřeje. Vyndala jsem také na chvíli filtr, protože jsem si omylem s topítkem přenesla do karantény čurbes. Zítra ho vrátím.

Opravdu nevím jak to půjde dál. Zasloužíte si to vědět. Svitla mi naděje, že Nemo žije, ale teď se dlouho neukázal. :-/ Kde je mu konec nevím. Snad se objeví. Doufám, že i vy se mnou nadále věříte, že Nemo je v pořádku. ;)

Rybí máma - pokračování?!

13. dubna 2016 v 21:21 | ♥PawlušQa♥

V pondělí mě navštívila Karamelka. Přijela se podívat a také mi pomoci s jedním článkem.

Chtěla si půjčit můj notebook, tak jsem svolila a otočila se od něj. Jakoby za zády, ale napravo od místa, kde sedím u počítače, mám akvárko s prcky. Svítím tam kvůli rostlinkám. A najednou jsem si všimla...

Rybí máma - rychlý konec :-(

9. dubna 2016 v 11:06 | ♥PawlušQa♥

Dle nadpisu asi poznáte, oč se jedná. Ano... bohužel. Miminka nejsou.

Rybí máma - začátky

5. dubna 2016 v 21:12 | ♥PawlušQa♥

Na Velikonoční pondělí proběhla údržba akvárka. Prostříhala jsem rostlinky a ze zbytků založila malou 9l nádrž. Plán byl pro krevetky. Nakonec jsem našla nabídku na 20l akvárko takže až bude doma přejdeme na něj a budou mít krevetky víc místa. Jo to byl plán, ale nevyšel... krevetky musí počkat!

Ve čtvrtek 31.3. 2016 jsem v akvárku objevila něco podivného. Nevěděla jsem co to je, chtěla jsem to chytit a vyfotit, abych se mohla zeptat lidí na internetu, co to jako je. No bohužel se mi to povedlo zabít. Byla to nějaká larvička, ale už je pryč. Nechala jsem to tedy tak... no a později jsem litovala...

 
 

Reklama