Lež má krátké nohy, aneb stará láska nerezaví

EPILOG

9. července 2013 v 13:35 | ♥PawlušQa♥

A teď je tu opravdu poslední část povídky. Je jím již zmíněný EPILOG. Doufám, že se vám bude líbit :-)

Doufám, že budete na povídku vzpomínat rádi a třeba si ji někdy znovu přečtete :-) doufám, že ten školní rok strávený s mou povídkou jste si užili a třeba mě napadne něco dalšího na další školní rok :-D teď o prázdninách si dám každopádně pauzu, ale možná něco začnu psát, ale neobjeví se to tu dříve jak po prázdninách.

Děkuji všem čtenářům :-) a hlavně Karamelce, Valerii a Denise, které poctivě četli každou část, ale jistě jsou tu i jiní, kteří to četli a i těm moc děkuji :-)

Nevím, co bych řekla závěrem, ale prostě díky, že jsem se s vámi mohla podělit o povídku a těším se nejen na další, ale třeba i na vaše, které si přečtu s velkou radostí :-)

40. kapitola - Nalezená dcera

2. července 2013 v 11:35 | ♥PawlušQa♥

Takže chtěla bych vám představit poslední kapitolku této povídky. Je to dosti smutné. Vzpomínám si, když jsem ji začala psát. Tehdy jsem byla v předstihu s minimálně 5-ti kapitolkami a tak od dvacáté už se jejich zásoba úžila a úžila až jsem to nakonec psávala v jedenáct večer den před zveřejněním :D jednou jsem ji dokonce dopsala nejakých pár minutek před jejím zveřejněním, ale to bycl fakt úlet :D

Chtěla jsem to uzavřít pekným kulatým číslem a vyšlo to. Kapitolka je taková delší, necelé dvě strany ve wordu, ale snad se bude líbit. A že skončila vlastně bez nějakého závěru? Nebojte, čeká vás ještě jedna "bonusová kapitolka" a tou je Epilog. Objeví se tu příští úterý a doufám, že se na něj budete těšit :-) Záveřečné slovo k povídce bude až příští týden, až to bude za mnou a čeká vás ještě jedno překvapení ohledně povídky, ale to si nechám pro sebe. Zatím si užijte poslední doušky LMKN :-)

Tato kapitolka je věnovaná Anny a nejen proto, že díky ní, jsem začala povídku psát, ale také proto, že napsala úvodní část této povídky. Takže jí děkuji za inspiraci a užijte si to :-)

39. kapitola - Proč já?

25. června 2013 v 11:35 | ♥PawlušQa♥

chtěla jsem si dát na této kapitolce trošku záležet :-) doufám, že se vám bude líbit :-)

38. kapitola - Útěk

18. června 2013 v 11:35 | ♥PawlušQa♥
přináším další kapitolku :-) doufám, že vás navnadí a další pokračování :-)

37. kapitola - Nerušit, trucuji!

11. června 2013 v 11:35 | ♥PawlušQa♥
už ani nevím, co vám mám ke kapitolkám písat na úvod :D no třeba příště nějaký bude :D

36. kapitola - Veselé koupání

4. června 2013 v 11:35 | ♥PawlušQa♥

mám tu další kapitolku :-) snad potěší a rozveselí zachmuřené tváře, protože pořád prší a všem je na nic.. užijte si to :-)

35. kapitola - Společná snídaně

28. května 2013 v 11:35 | ♥PawlušQa♥

mám tu další kapču :) no napsala jsem ji konečně dřív než včera :D

je teda kratší, ale myslím, že očistí Tempy :)

34. kapitola - Bambulka

21. května 2013 v 11:35 | ♥PawlušQa♥

tak a máme tu kapitolku na kterou jste jistojistě čekali :-) Chtěla bych ji věnovat svému sluníčku, své nejlepší kamarádce Lucince :-) pomohla mi a doufám, že se jí to bude líbit :-) i když jsem to psala na poslední chvíli tak jsem se snažila :-)

33. kapitola - Podivný batůžek

14. května 2013 v 11:35 | ♥PawlušQa♥
No opět jsem to nějak nestíhala :D ale tentokrát jsem to psala ještě v pondělí a dopsala v jedenáct večer :D úplně mi to vypadlo z makovice :D ale myslím, že na to, že tak pozdě se mit o vydařilo :D jste napnutí, co bude v další? :D

32. kapitola - Palačinky a malý řidič

7. května 2013 v 11:35 | ♥PawlušQa♥

tak tu máme další kapču :D nebudu to protahovat :-) užijte si ji :-)

 
 

Reklama