Rady, tipy a triky

Karanténa - dokončení

20. dubna 2016 v 19:49 | ♥PawlušQa♥
Dnes jsem si dovezla od jedné paní rostlinky. Jsem moc ráda, že mi je poskytla. Takže jsem mohla karanténu dokončit. Zítra ještě zajedu koupit novou vzduchovací hadičku a asi koupím i jedno vločkované krmivo spešl pro býložravé rybky. Sice takové mám doma, ale je toho dost a nechci kazit vodu zbytečným množstvím krmiva.

Karanténa - příprava

18. dubna 2016 v 19:39 | ♥PawlušQa♥

Jelikož mám domluvenou koupi nové rybky, která by mohla přenést nějakou nemoc, musím založit karanténu.

Není ještě hotová, přibudou ještě rostlinky a v sobotu bude nový obyvatel. Zlatý ancík. Moc se na něj těším a doufám, že bude v pohodě. Komunikace s nynější majitelkou je trošku špatná, ale chápu, že asi nemá čas odpovídat na emaily.

Mech - jak na to?

15. dubna 2016 v 17:57 | ♥PawlušQa♥

Ve středu mi paní dovezla mech, přesněji Flame moss. Za tento pytlíček jsem dala 40 Kč. Docela ranec, ale je fakt, že mechy jsou drahé. Ale dobře rostou a stačí ho trošku, aby se pěkně rozrostl, což je trošku paradox :D Uvidíme, jak mi poroste.


Obecně mechy se dávají na kameny, kořeny, případně nějaké dekorace. Já mech dávala na kámen do společenského akvária, odkud později půjde do krevetária.Tady máme postup, jak jsem mech přivazovala na kámen.
 
 

Reklama