Zvířátka na papíře

Dráček s vajíčkem

18. března 2014 v 21:31 | ♥PawlušQa♥
mám tu kresleného dráčka :-) ten je úžasnej nemyslíte? :D našla jsem ho na deviart.com nebo jakej je ten odkaz :D myslím, že autor by měl dostat nějakou cenu, protože je strašně roztomilý :-)

Kreslené květinky

22. února 2013 v 21:46 | ♥PawlušQa♥
Sice to nejsou zvířátka na papíře, ale je to má kreslená tvorba :-) snad se budou líbit :-)


Kreslený husky

24. ledna 2013 v 20:30 | ♥PawlušQa♥
K loňským narozeninám jsem dala své kamarádce obrázek jejího oblíbeného psího plemene. Když byla malá tak ho měli i doma, takže taková malá vzpomínka :-) snad se mi to povedlo :-)

Kreslené žirafky

6. ledna 2013 v 19:19 | ♥PawlušQa♥
A máme tu další kreslenou tvorbu z mé skromné galerie :-) tentokrát jsem dělala žirafky pro mou kamarádku, které je mám moc ráda :-) udělaly jí radost a snad se budou líbit i vám :-)


Kreslený papoušek

22. prosince 2012 v 14:17 | ♥PawlušQa♥

Ahojky, úplně jsem zapomněla, že jsem si do galerie dala fotečky svých výtvorů a tak bych je sem chtěla postupně dát :-) potřebuji si zaplnit rozepsané články, abych měla co přidávat a nedávala jsem sem pouze povídku :-) také se moc omlouvám, všem, které neobíhám... škola a nálada na bodu nula...

Tady mám papouška, dělala jsem ho pro tatínka kamarádky. Ze srandy mi řekla, ať jí ho udělám pro něj k narozeninám. Nevěřila mi a já ho vážně udělala. Všem se líbil a dělala jsem ho asi dvakrát nebo třikrát. Ten první, tedy tento, se mi povedl nejvíc. Snad se vám bude líbit jako mě.

 
 

Reklama